اصفهان – امام جمعه اصفهان گفت: اگر از هر نقطه از جهان مورد تهدید قرار گرفتیم باید سلاح هایی متناسب با این تهدید و رسیدن به آن نقطه داشته باشیم.

به گزارش پرس شیعه؛ سید یوسف طباطبائی نژاد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر اصفهان با اشاره به روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: همه نیروهای مسلح کشور باید پناه مردم باشند و نباید تنها در برهه ای از زمان از عده ای از مردم و در زمانی دیگر از برخی مردم دفاع کند.

وی با تاکید بر اینکه ارتش و همه نیروهای مسلح کشور باید پناه تمام مردم باشند، گفت: اگر نیروهای مسلح از همه مردم دفاع نکنند، چیزی از آنها باقی نخواهد ماند.

امام جمعه اصفهان با گرامیداشت روز ۲۹ فروردین ماه به عنوان روز ارتش و دوم اردیبهشت روز تاسیس سپاه پاسداران، ادامه داد: نیروهای مسلح وظیفه رشد سیاسی، دینی، اصلاح امور و نیز ارتقا تجهیزات جنگی را بر عهده دارند.

وی بیان کرد: ایران باید به اندازه ای سلاح دفاعی داشته باشد که دشمن جرئت تهدید کشور را هم به ذهنش راه ندهد.

آیت الله طباطبائی نژاد تصریح کرد: اگر از هر نقطه از جهان مورد تهدید قرار گرفتیم باید سلاح هایی متناسب با این تهدید و رسیدن به آن نقطه داشته باشیم.

وی با اشاره به دشمنی استکبار به ویژه اسرائیل با ایران اسلامی، اظهار داشت: اگر دشمنی مانند اسرائیل تصور کند که ما توان مقابله با آن را نداریم و نمی‌توانیم نابودش کنیم به ما حمله خواهد کرد.