بندرعباس – امام جمعه بندرعباس گفت: مقام معظم رهبری از روی شناخت دقیق و عمیق ارتش جمهوری اسلامی ایران را بی نظیر توصیف کرده اند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس، با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر موضوعی مهم است، عنوان کرد: با مخاطب شناسی و شناخت عقبه فکری و اعتقادی فردی که مورد خطاب امر به معروف و نهی از منکر قرار می گیرد، اثربخشی امر به معروف و نهی از منکر افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، افزود: علاقه و اعتقاد به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه موجب تقویت انگیزه های ارتشیان کشورمان شده و ایمان واعتقاد انقلابی و مکتبی، مهم ترین ویژگی ارتش جمهوری اسلامی محسوب می شود که آن را از تمام ارتش های جهان متمایز کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ادامه داد: تجربه نشان داده که ارتش کشورهای دیگر مرد میدان های سخت نیستند اما مقام معظم رهبری از روی شناخت دقیق و عمیق ارتش جمهوری اسلامی ایران را بی نظیر توصیف کرده اند.

آیت الله نعیم آبادی به دوم اردیبهشت، روز زمین پاک اشاره کرد و بیان داشت: نهادهایی همانند شهرداری باید برای حفظ بهداشت شهری و جمع آوری زباله و همچنین پاکسازی خورها تلاش بیشتری داشته باشند.

وی با گرامیداشت آغاز هفته پدران آسمانی، تصریح کرد: باید توجه ویژه ای به فرزندان شهدا داشته باشیم چون شهدا انقلاب را به دست ما و فرزندان خود را به دست انقلاب سپرده اند که حفظ این سرمایه های انقلاب یک رسالت مهم و همیشگی است.