رییس کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ورامین گفت: جشنواره دانشجویی چراغ هدایت در ورامین آغاز شد.

به گزارش پرس شیعه، ظهر سه شنبه سید احمد احمدی رییس کمیته دانش جویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های این کمیته در دهه مبارک فجر اظهار داشت: دانشجویان یکی از جامعه های هدف در برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: امروز دانشجویان، مدیران آینده نظام اسلامی محسوب می شوند و باید هر چه بیشتر با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی آشنا شده و بدانند که برای عزت و اقتدار کنونی نظام اسلامی چه رنج های تحمل شده است.

احمدی ادامه داد: کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین متشکل از مسئولان دانشگاه های مختلف شهرستان و فعالان دانشجویی تشکیل شده و جلساتی نیز برای برنامه ریزی بهتر برنامه های دهه فجر برگزار گردید.

وی بیان داشت: جشنواره چراغ هدایت یکی از برنامه های محوری کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین است که در این زمینه از ظرفیت و استعدادهای دانشجویان در رشته های مختلف استفاده می شود.

احمدی تأکید کرد: مسابقات قرانی، مقاله نویسی و عکاسی از جمله محورهای مهم جشنواره چراغ هدایت است که در ایام دهه مبارک فجر و با حضور دانشجویان دانشگاه های مختلف شهرستان ورامین برگزار و به برگزیدگان این مسابقات، جوائزی اهدا می شود.

وی افزود: هدف از این جشنواره بالا بردن بصیرت و اگاهی دانشجویان نسبت به اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.