ستاد اقامه نماز کشور با اهدای لوحی به محمد زاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، از این شبکه به جهت پوشش رسانه‌ای بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز تقدیر کرد.

 به گزارش پرس شیعه، ستاد اقامه نماز کشور با اهدای لوحی به محمد زاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، از این شبکه به جهت پوشش رسانه‌ای بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز تقدیر کرد.

در جلسه‌ای با حضور محمدزاده مدیرشبکه قرآن و معارف سیما و محمود مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز، از شبکه قرآن و معارف سیما به جهت پوشش رسانه‌ای مناسب بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز تقدیر شد.

در این جلسه محمود مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز ضمن تقدیر از زحمات همکاران شبکه قرآن و معارف سیما به جهت پوشش زنده بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز امسال گفت: همکاری با این شبکه در چند برنامه صورت گرفته که الحمد لله نتایج خوبی داشته است و امیدواریم ان شا ا… در آینده بتوانیم برنامه‌های جذاب و متناسب با ذائقه مخاطبین جهت تشویق جوانان به نماز و ارتباط خوب با نماز داشته باشیم.

همچنین در ادامه دکتر محمد زاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به رویکرد شبکه اشاره و بیان کرد: وقتی می گوییم شبکه قرآن شبکه تخصصی است بدین معنا نیست که مخاطبانش هم خاص هستند بلکه شبکه تخصصی بدین معنی است که موضوعش خاص است ولی مخاطبانش عمومی است.

محمد زاده از پیشرفت خوب تعداد مخاطبان شبکه بخصوص در برنامه‌ای شاخص همچون طرح قرآنی فراگیر ۱۴۵۱، اسرا، برنامه‌های آموزشی ویژه نوجوانان و برنامه پاسخگویی به شبهات خبر داد و افزود: مباحث عمومی در شبکه قرآن در ساعت پیک قرار می‌گیرد و مباحث میزگردی و تبیینی در دیگر ساعت‌ها پخش می‌گردد.

در پایان این جلسه محمود مظفر با اهدای لوحی به دکتر محمدزاده از این شبکه تقدیر بعمل آورد.