حملات موشکی نیروهای عراقی به مواضع گروه تروریستی داعش در شرق فلوجه به کشته شدن مسئول پدافند هوایی این گروه و ۵ نفر از معاونانش منجر شد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه العهد، «احمد محمد عبید» مسئول پدافند هوایی داعش به همراه ۵ معاونش در بمباران موشکی نیروهای عراقی که مقر این گروه در شرق شهر فلوجه در استان الانبار عراق را هدف گرفته بود به هلاکت رسیدند.

در همین حال نیروهای مردمی عراق با چند موشک محل تجمع تروریست های داعش در جنوب غربی کرکوک را هدف حمله قرار دادند. یکی از گروه های «الحشد الشعبی» در کرکوک با نام گروه «العباس» روز شنبه از بکارگیری چند موشک و انهدام مواضع و انبارهای مهمات و تجهیزات داعش در جنوب غربی کرکوک خبر داد.

این گروه اعلام کرد که نیروهای مردمی عراق عصر شنبه مواضع داعش را هدف گرفته و توانستند دو موضع این گروه تروریستی در منطقه الرشاد در ۳۵ کیلومتری جنوب غربی کرکوک را با دو موشک دوربرد مورد اصابت قرار دهند که در پی آن انبار سوخت داعش و همچنین انبارهای سلاح و تجهیزات آن که در همین منطقه مخفی شده بود منهدم گردید.

در همین حال ستاد جنگ رسانه نیروهای عراقی روز شنبه از کشته شدن بیش از ۳۰ تروریست داعش از جمله یک سرکرده این گروه تروریستی با نام «عماد خالد عفر» در روستای «الحاج» در جنوب موصل خبر داد.

لازم به ذکر است که عراق با وضعیت امنیتی فوق العاده ای مواجه بوده و عملیات نظامی برای بیرون راندن تروریست های داعش از مناطق تحت سیطره خود در این کشور ادامه دارد.