اصفهان – امام جمعه اصفهان گفت: امروز ابرقدرت‌ها از قدرت ایران درزمینه های مختلف به ویژه در عرصه موشکی به هراس افتاده‌اند چراکه این پیشرفت‌ها با وجود تحریم‌های سنگین به دست آمده است.

به گزارش پرس شیعه؛آیت‌الله یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: پس از انقلاب اسلامی کشور ما در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی پیشرفت خوبی داشت به نوعی که امروزه بسیاری از روستاهای محروم آن زمان نیز از نعمت آب و برق، گاز و تلفن برخوردار هستند.

وی با اشاره به پیشرفت های روزافزون ایران در بخش های مختلف پزشکی و علمی افزود: در بخش هوافضا کشور ما به اندازه ای رشد داشته است که شاهد پرتاپ ماهواره امید به فضا در بهمن ماه سال ۸۷ بودیم، ماهواره ای که با موفقیت ماموریت خود را پشت سر گذاشت وبه ایران بازگشت و جای خود را به دیگر ماهواره ها داد تا ایران در این عرصه نیز در دنیا بدرخشد.

امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه پس از دوران دفاع مقدس کشور ما از نظر تسلیحاتی پیشرفت های بی بدیلی داشته است، ابراز داشت: امروز ابرقدرت ها از قدرت ایران درزمینه های مختلف به ویژه عرصه موشکی در هراس هستند چرا که این پیشرفت ها با وجود تحریم های سنگین و جنگ نظامی علیه ایران به دست آمد.

هیچ نوع تحریمی ملت ایران را از رشد و پیشرفت باز نمی دارد

وی با اشاره به اینکه هیچ نوع تحریمی ملت ایران را از رشد و پیشرفت باز نمی دارد، گفت: تجربه به ما نشان داده است که با تحمل مشکلات پیروزی نزدیک است و گرچه تحریم ها و سنگ اندازی های دشمنان مانعی در مسیر رشد کشور ماست اما ما از این صخرههای مشکل ساز در مسیر پیشرفت کشورمان به سلامت عبور خواهیم کرد.

آیت الله طباطبایی نژاد به مناسبت های یپش رودر هفته آینده اشاره و اظهار داشت: روز ۱۹ بهمن ماه ۵۷ نیروی هوایی با پیوستن به انقلاب اسلامی افتخاری بزرگ در تاریخ ایران آفریدند که این امر سرعت زیادی به روند انقلاب بخشید تا اینکه در۲۲ بهمن ماه انقلاب اسلامی ایران جشن انقلاب اسلامی ر ا به پا کردیم.

اخلاق و رفتار حضرت فاطمه (س) الگویی از روشنگری برای طول تاریخ است

وی به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و بیان داشت: ایشان الگویی بی بدیل برای تمام افراد جامعه در تمام زمینه‌ها هستند و اخلاق و رفتار ایشان در برهه های مهمی از آن زمان الگویی از روشنگری برای تمام طول تاریخ است.