نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با اشاره به نزدیکی ماه رمضان، گفت: برنامه ریزی مناسبی برای اجرای برنامه های مذهبی و معنوی ماه رمضان انجام شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام و المسلمین سید حسن عاملی، شامگاه امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل با گلایه از انتشار وسیع و سریع رخدادهای منفی استان در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی خبرنگاران شد تا با فراغ خاطر در انتشار نکات فرهنگی و اجتماعی استان در شبکه‌های سراسری تلاش کنند.

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان، افزود: انتظار می‌رود در این زمینه آمادگی لازم در استان برای برگزاری برنامه‌های معنوی و مذهبی انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، تصریح کرد: علاوه بر مسؤولان و متولیان در این حوزه باید برنامه‌ریزی برای برگزاری برنامه‌های مختلف قرآنی و مذهبی توسط اهالی محلات مختلف در مساجد استان انجام شده و در این زمینه اقدامات عملی اجرا شود.

وی با اشاره به ایام کوچ بهاره عشایر اردبیل، گفت: در این ایام جشنواره ملی کوچ عشایر برگزار می‌شود که باید این جشنواره با کیفیت و به شکل مطلوب و مناسب برگزار شده و این امر در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم آداب و سنن اصیل منطقه را به تمامی مردم کشور معرفی و ارائه کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین عاملی با اشاره به انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: از نامزدهای این دوره مجلس انتظار می‌رود در تبلیغات انتخاباتی از دروغ، تهمت و افترا به دیگران خودداری و با رقابت سالم و مناسب زمینه برگزاری سالم و پرشور را فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل از مردم نیز خواست به شایعه‌های بی‌اساس در ایام انتخابات که عده‌ای برای بدنام کردن برخی چهره‌های انتخاباتی به آن دامن می‌زنند توجه نکنند و با حضور گسترده و پرشور خود در صحنه انتخابات بار دیگر حضور باصلابت و با بصیرت خود را به نمایش بگذارند.