جنگنده های سعودی و مزدوران آنها همچنان به نقض آتش بس در یمن ادامه می دهند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از المسیره، نقض آتش بس در یمن از سوی جنگنده های سعودی و مزدوران آنها عصر یکشنبه نیز در مناطق مختلف از استان های یمن تداوم داشت.

در استان تعز مزدوران سعودی مناطقی را در بخش «الوازعیه» بمباران کردند. شهر ذباب و مدارس العمری در جنوب غربی این استان نیز مورد حمله توپخانه ای و موشکی مزدوران سعودی قرار گرفته و آتش بس از سوی آنها نقض شد.

مزدوران متجاوز بخش «المتون» در استان الجوف را هدف بمباران توپخانه ای قرار دادند و بخش «الزاهر» در استان البیضاء نیز از سوی مزدوران مورد هدف واقع شد.

مزدوران متجاوز در صنعاء پایتخت یمن نیز با نقض آتش بس، حملات خمپاره ای را به «وادی ملح» در بخش نهم انجام دادند. منطقه «بنی بارق» در این بخش نیز با موشک های کاتیوشا مورد حمله قرار گرفت.

این در حالی است که جنگنده های رژیم سعودی نیز همچنان به نقض توافق آتش بس در یمن ادامه می دهند، جنگنده های سعودی دو حمله را به بخش «صرواح» در استان مارب انجام دادند. جنگنده های متجاوز همچنین در آسمان استان های صعده، البیضاء، تعز، اب و منطقه نهم در شمال شرقی صنعاء به پرواز درآمدند.

از سوی دیگر «محمد عبدالسلام» سخنگوی رسمی جنبش انصارالله در صفحه خود در فیسبوک اعلام کرد که این جنبش عصر یکشنبه ۳۰ نفر را از طرف سعودی تحویل گرفته است که ۱۴ نفر از آنها در جبهه های داخلی نبرد، اسیر شده بودند.

در همین حال شبکه المیادین از نشست نمایندگان جنبش انصارالله و حزب کنگره مردمی به منظور اتخاذ موضع یکپارچه در مذاکرات کویت خبر داد.