گردانهای عزالدین قسام با صدور بیانیه ای با اشاره به تونل حفر شده از سوی مقاومت و کشف آن از سوی صهیونیستها به آن واکنش نشان داد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه النشره، گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی مقاومت اسلامی حماس، مسئولیت حفر تونلی که امروز ارتش رژیم صهیونیستی خبر از کشف آن در مرز با غزه داد را برعهده گرفت.

در بیانیه القسام آمده است: ارتش رژیم اشغالگر جرات افشای همه جزییات و اطلاعات و حقایق را ندارد.آنچه دشمن اعلام کرده است نقطه ای در دریایی است که مقاومت به خاطر دفاع از ملت فلسطین و آزادسازی مقدسات و اراضی و اسیران خود آماده کرده است.

گردان های عزالدین قسام بیان کرد: پس از انتقادهای که فرماندهان نظامی و مسئولان سیاسی دشمن اعلام کردند.دشمن از کشف تونل در شرق شهر رفح خبر داده است.گردان های قسام این حقق را برای خود محفوظ می داند که جزییاتی که دشمن صهیونیست مخفی کرده است را در زمان لازم فاش کند.

شایان ذکر است که ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز از کشف تونلی که از غزه به داخل اراضی اشغال کشیده شده بود خبر داده و اعلام کرده بود که هدف از حفر تونل وارد کردن نیروهای نخبه گردان های قسام برای انجام عملیات بوده است.