منابع رسانه ای از وقوع انفجاری در یک اتوبوس در قدس اشغالی خبر می دهند که منجر به زخمی شدن ۲۰ نفر شد و حال برخی از آنها وخیم گزارش شده است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از العهد، منابع رسانه ای اعلام کردند که یک اتوبوس در قدس اشغالی منفجر شد و در پی آن شمار زیادی زخمی شدند.

بر اساس این گزارش در پی این انفجار ۲۰ نفر زخمی شدند که حال ۲ نفر از آنها به شدت وخیم است. به دنبال وقوع این انفجار در اطراف غزه آژیر هشدار در این مناطق به صدا در آمد.

در همین حال عاصی هارون سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی در نشست خبری در قدس اشغالی اعلام کرد: مشخص نیست که انفجار اتوبوس فدائیی بوده است یا خیر.ادله و شواهد متناقضی درباره انفجار و علت آن وجود دارد.قبل از شعله ور شدن اتوبوس در قدس اشغالی صدای انفجار شنیده شده است و همه احتمالات وارد است.

همزمان رسانه های رژیم صهیونیستی بیان کردند که اتوبوسی که منفجر شده است خالی بوده است و افرادی که زخمی شده اند سرنشینان خودروها و اتوبوس دیگری که در حال عبور از محل بوده است، هستند.

رسانه های این رژیم افزودند: برخی کارشناسان مواد منفجر احتمال می دهند که انفجار اتوبوس در بیت المقدس به علت وجود بمب باشد.

برخی منابع صهیونیستی در بیت المقدس نیز انفجار بمب در بخش عقب اتوبوس و زخمی شدن ۱۶ صهیونیست را تایید کردند.

منابع بیمارستانی رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند که زخمی شدگانی که به بیمارستان هداسا در قدس منتقل شده اند بر اثر میخ و پیچ زخمی شده اند که این احتمال حمله به اتوبوس را تقویت می کند.

پایگاه صهیونیستی والاه نیز اعلام کرد: انفجار اتوبوس در بیت المقدس اقدامی از سوی فلسطینی ها بوده است.

کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد: شواهد حاکی است که انفجار اتوبوس سازمان دهی شده بوده است.