کاروان حامل نماینده آمریکا در سازمان ملل که برای گفتگو با مقامات کامرون درباره مبارزه با تروریست های بوکوحرام به این کشور سفر کرده بود، دچار سانحه شد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از آسوشیتدپرس، در اثر حادثه خودروی نظامی کاروان حامل سامانتا پاور نماینده آمریکا در سازمان ملل در کشور کامرون یک پسربچه هفت ساله کامرون کشته شد.

سامانتا پاور نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد برای گفتگو با مقامات کامرون درباره مبارزه با تروریست های بوکوحرام به این کشور سفر کرده است.

این حادثه در شهری واقع در شمال کامرون اتفاق افتاد که پاور و خبرنگاران آمریکایی برای بازدید از اردوگاه آوارگان به آنجا رفته بودند. بسیاری از مردم کشورهای آفریقای غربی به خاطر حملات تروریست های بوکوحرام در اردوگاههای شمال کامرون زندگی می کنند.

هیئت آمریکایی می گویند از پدر و مادر پسر ۷ ساله کامرونی دلجویی کرده اند. خودروی نظامی متعلق به ارتش کامرون با این پسربچه برخورد کرد.

مقامات کامرونی هیچ اطلاعاتی از هویت و خانواده این پسربچه کامرون در اختیار رسانه ها قرار ندادند. واکنش خاصی هم از سوی مقامات آمریکایی در کامرون نسبت به این حادثه نشان داده نشد.