استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دستیابی ایران به فناوری‌های روز غرب را آشفته کرده است و پیشرفت‌های جوانان کشورمان در علوم روز استکبار جهانی را به چالش کشیده است.

به گزارش پرس شیعه، قربانعلی سعادت صبح امروز در همایش فرماندهان کلانتری و پاسگاه‌های استان آذربایجان‌غربی با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان و همت امام خمینی(ره) از سال ۴۲ شکل گرفت و با مقاومت و شهادت‌های فراوان در سال ۵۷ پیروز شد.

وی افزود: خداوند متعال را شاکریم که امروز سی و هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم و در این ایام شاهد پیشرفت‌های فراوانی در کشور هستیم و به لطف خدا بحث تحریم‌ها تبدیل به فرصتی برای ایران اسلامی شد.

سعادت تصریح کرد: دست آوردهای انقلاب اسلامی دستاوردهای کمی نیست و در قبل از انقلاب ما اغلب مصرف کننده کالا و فکر غرب و آمریکا بود‌ه‌ایم و فکر و حرف آنان را در منطقه اجرایی می‌کردیم اما امروز به سخن و فکر آنان نیازی نیست و خودمان قدرتمند هستیم.

استاندار آذربایجان‌غربی بیان کرد: ما به دنبال دشمن نیستیم بلکه به دنبال حفظ منابع با همکاری مشترک هستیم و امروزه ما در بحث رویان و نانو و تکنولوژی‌های مختلف مورد غضب دشمنان هستیم و آنان می‌خواستند آنان را به عنوان صنعت به ما بفروشند و ما پیشرفت نکنیم اما به یاری خدا توانسته‌ایم به تکنولوژی‌های پیشرفته دست پیدا و از این که ما صاحب علم و تکنولوژی می‌شویم دشمنان ما ناراحت می‌شوند.

وی گفت: نیروی انتظامی در آذربایجان‌غربی از چهارچوب وظایف خود فراتر عمل می‌کند و این نیرو همیشه باید آمادگی، پشتکار و جدیت را در کار خود داشته باشد و به نظر بنده نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی همیشه آماده باش و هشیار است.

سعادت اظهار داشت: در مرزهای ما امنیت پایدار ویژه‌ای برقرار است و امنیت و آرامش راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز برای ما مهم است.

استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای افزود: زمینه برگزاری انتخابات را ما باید فراهم کنیم و شائبه دخالت هم وجود ندارد و از صندوق‌ها باید مراقبت شود چون امنیت و آرامش انتخابات مهم است.