حسینی، دبیر ستاد برگزاری سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت:باید با فعالیت های تبلیغی و رسانه ای احساس نیاز به قرآن ایجاد شود تا مردم اخبار قرآنی را هم دنبال کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سید مصطفی حسینی، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه پیش از ظهر امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ماه در نشست هم اندیشی مسئولان برگزاری این دوره از مسابقات با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تمامی پیشنهادها، نظرات و مطالبات اصحاب رسانه در نشست هم اندیشی سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت و در حد توان اجرایی شد، اظهارداشت : در خصوص جذاب شدن مسابقات بین المللی قرآن در ستاد عالی مسابقات طرح هایی در دست بحث و بررسی است تا این مسابقات هم توسط رسانه ملی و هم رسانه های دیگر پوشش داده شود و به مردم اطلاع رسانی شود.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری معتقدند؛ مسابقات بین المللی قرآن نماد ترویج فرهنگ قرآنی انقلاب و نمادی از توجه مسئولان این نظام به قرآن است، افزود : برای آنکه مردم این مسابقات و دیگر فعالیت های قرآنی کشور را دنبال کنند باید بوسیله تبلیغات و اطلاع رسانی به مردم احساس نیاز به قرآن را ایجاد کنیم تا همانند سوژه های خبری دیگر، اخبار قرآنی را دنبال کنند.

حسینی اضافه کرد : اگر این احساس نیاز به قرآن در جامعه ایجاد شود، قطعا برنامه های مختلف قرآنی نیز مورد توجه قرار می گیرند و قهرمانان قرآنی نیز در کشور معرفی و مورد توجه قرار خواهند گرفت.

دبیر ستاد برگزاری سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در پایان خاطرنشان کرد : براساس نیاز اصحاب رسانه و صحبت های صورت گرفته بنا داریم امسال در ابتدا و یا انتهای شروع مسابقات گزارشی کلی از اقدامات مسابقات را در یک نشست به اصحاب رسانه ارائه کنیم.