استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه مشکلات امنیتی در کشور ایران اسلامی هیچ معنایی و جایگاهی ندارد گفت: امنیت ایران اسلامی نتیجه عبرت‌آموزی از تاریخ است.

به گزارش پرس شیعه؛ جاسم جادری ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه موزه عبرت ایران در بندرعباس، اظهارداشت: این نمایشگاه گزینه مناسبی برای عبرت‌گیری در خصوص تبیین ارزش‌ها و تلاش‌هایی صورت گرفته در جهت پیروزی انقلاب است.

وی با اشاره به تاکیدات قرآن کریم بر عبرت آموزی از گذشتگان بیان‌داشت: انقلاب اسلامی ایران رایگان و به آسانی به دست نیامده، بنابراین باید در راستای حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های آن تلاش کرد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر عبرت‌گیری مسئولان تصریح‌کرد: در شرایط کنونی باید براساس فرمایشات پیامبر(ص) وائمه اطهار(ع) گام برداشت و دشمن را همچون گذشته در رسیدن به اهداف شوم بازداشت.

جادری، فساد و بی‌بند و باری در حکومت‌ها را عامل تباهی آنها دانست و امنیت و اقتدار موجود در کشور را از نشانه‌های عبرت‌آموزی از تاریخ ذکر کرد.

وی با اشاره به اهداف حضور جوانان ایرانی در جبهه مقاومت و دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) گفت: جوانان غیور ایران اسلامی در حال حاضر با دشمنان مبارزه می‌کنند تا دست پلید دشمنان را از خاک ایران کوتاه نگه دارند.

نماینده عالی دولت در هرمزگان با تاکید بر اینکه خون های بسیاری برای برقراری امنیت ریخته شده است تصریح‌کرد: ملت‌ها باید آینده خود را با عبرت آموزی و درس‌آموزی از گذشتگان بسازند.

جادری در بخش دیگری از سخنان خود تاکیدکرد: مشکلات امنیتی در کشور ایران اسلامی هیچ معنایی و جایگاهی ندارد.

وی ادامه داد: توطئه‌ها و تلاش‌های دشمنان برای تضعیف انقلاب و کشور با فداکاری ها و ایثارگری‌های سربازان گمنام امام زمان(ع)، بی‌نتیجه مانده و می‌ماند.

استاندار هرمزگان در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر پرهیز از تخریب یکدیگر گفت: از این رهگذر تنها دشمنان سود می‌برند.