حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان گفت: بار مسئولیت مدیران مدارس و مراکز تخصصی بسیار سنگین است و ما قدردان زحمات این بزرگواران هستیم.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام و المسلمین سید سجاد هاشمیان در نشستی با مدیران مراکز و مدارس تخصصی جامعه الزهرا (س) ضمن گرامیداشت ایام مبارک رجب و ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنین(ع) بیان داشت: به فضل الهی در دوره اجرای ساختار جدید جامعه الزهرا (س)، خواهران بزرگوار در مدارس و مراکز تخصصی نقش خود را در رسیدن به نقطه مطلوب به خوبی ایفا کرده اند.

وی تفکیک بین فعالیت های صفی و ستادی و تقویت نظام برنامه ریزی، نظارت، هدایت و کنترل در کنار برقراری ارتباط مستمر و عاطفی میان مدیران مراکز تخصصی و طلاب را موجب تحول و ارتقا سطح آموزشی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) دانست و تاکید کرد: مدیران مدارس و مراکز تخصصی باید خودشان عهده دار کار آموزش باشند و در سیکل مدیریتی رشد کنند و شناخته شوند تا زمینه لازم جهت واگذاری امور بزرگ تر فراهم شود.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان با اشاره به اینکه تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم، اضافه کرد: اگر همکاری جهادی شما خواهران بزرگوار نبود، رسیدن به این سطح از اجرای ساختار جدید، ممکن نبود.

وی با اشاره به اینکه ارزیابی فعالیت های مدارس و مراکز در سطح مطلوب و خوبی است، گفت: با عنایت خداوند خواهران همکار در بخش مدارس عمومی به خوبی بر امور مسلط شده اند و در بخش مدارس تخصصی نیز با وجودی که کار با تاخیر شروع شد، اما فعالیت ها رضایت بخش می باشد.