گرگان- نماینده ولی فقیه در استان گلستان، گفت: خواسته عامه مردم پرهیز نمایندگان از بازی های سیاسی است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، آیت الله سید کاظم نور مفیدی، در دیدار محمدرضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: نباید شرایط امروز کشور به سمت و سوی سیاسی برود و مردم نیز همین انتظار را دارند که آنان وارد جناح بازی ها و درگیری های سیاسی نشوند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مشکل مردم، امروز مشکل اقتصادی است و حل این معضل با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، سرلوحه برنامه های مجلس آتی قرار بگیرد.

آیت الله نورمفیدی ادامه داد: با توجه به ارتباطات با دنیا، حل این مسائل کار مشکلی است و مردم انتظار دارند که نمایندگان آن را حل کنند

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان گفت: بعد از مشکل اقتصادی، مسائل اجتماعی و فرهنگی در جامعه خیلی مهم است که باید برای حل آن نیز برنامه ریزی خوبی انجام شود.

آیت الله نورمفیدی با بیان این که فرهنگ در و پیکر ندارد، یادآور شد: فضای مجازی در کنار خطرناک بودن، بسیار مفید هم می تواند باشد و اگر مسائل اساسی در جامعه برطرف شود، بدون شک مسائل و مشکلات سیاسی نیز برطرف خواهد شد.

امام جمعه گرگان در ادامه گفت: اگر این مشکلات و مسائل مذکور حل شود، خود تاثیرش را بر مسائل سیاسی می گذارد و سایر قاضایا حل خواهد شد.

آیت الله نورمفیدی افزود: مساله اساسی و اولیه این است که نمایندگان دلسوز باشند و مسائل کشور را نسبت به مسائل شخصی و خودی در اولویت ببینند و خیلی درگیر مساله چپ و راست نشوند.