ساری – امام‌جمعه موقت ساری خواهان اجرای سیاست‌های ابلاغی بسته سلامت در جامعه شد و گفت: سلامت ارزشمندترین واژه در اسلام و جهان به شمار می‌رود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه‌های نماز جمعه ساری با گرامیداشت هفته سلامت بابیان اینکه سلامت در همه ابعاد زندگی نقش دارد بیان داشت: توسعه و نهادینه کردن طب سنتی ازجمله بندهای بسته سلامت است که باید اجرایی شود.

وی با تأکید بر اینکه همه مسئولان باید نسبت به نهادینه کردن و اجرای بسته سلامت در جامعه تلاش کنند یادآور شد: باید شیوه طب سنتی توسط پزشکان در استان ترویج یابد.

وی در بخشی از سخنانش با گرامیداشت ایام البیض و اعتکاف از اعتکاف به‌عنوان سنت حسنه و فریضه الهی یادکرد و گفت: حضور و استقبال در مراسم اعتکاف نشانگر توجه به ارزش‌های دینی و معنوی است.

وی با اشاره به اینکه روزه شرط اعتکاف است، بر حفظ حسنات ایام اعتکاف در زندگی تأکید کرد و گفت: اعتکاف درواقع خودسازی و راز و نیاز با خداوند عالم است.

امام‌جمعه موقت ساری، به ۹ اردیبهشت و روز شوراها اشاره و اضافه کرد: شوراها و شهرداری با تعامل و همکاری یکدیگر زمینه نشاط و آرامش برای شهروندان را فراهم کنند.

وی بیان داشت: خدمات ارزشمند و اقدامات جهادگرانه زمینه سلامت، نشاط و پویایی جامعه را فراهم می‌کند و باید از فرصت خدمتگزاری در شورا برای خدمت به مردم بهره گرفت.