یاسوج- امام جمعه یاسوج گفت: نابودی رژیم جنایت کار آل سعود نزدیک است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سید علی اصغر حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه یاسوج افزود: این رژیم با پشتیبانی آمریکا و اسرائیل، مردم یمن را قتل عام می کند.

وی بیان کرد: رژیم کودک کش آل سعود رژیمی اصالتاً یهودی زاده است و هم اکنون با دستور ارباب خود آمریکا مردم بی دفاع یمن را به قتل می رساند.

حسینی اظهار کرد: حق روزی پیروز خواهد شد و این رژیم جمایت کار روزی تاوان کارهایش را خواهد دید.

امام جمعه یاسوج همچنین با بیان اینکه آمریکا به تعداتش درقبال برجام عمل نکرده است، گفت: این در حالی است که مدیر کل اژانس انرژی اتمی اقرار کرده که ایران به تعهدات خود در راستای برجام عمل کرده و پایبند بوده است.

وی افزود: اما آمریکا همچنان نسبت به تعهدات خود در توافق هسته‌ای و برجام عهدشکنی می‌کند و ما را به بهانه‌های محتلف مورد تحریم جدیدی قرار می‌دهد.

حسینی اظهار داشت: امروز با توجه به این همه تعهدات ایران در راستای برجام، اما باز هم آمریکا ایران را ناقض حقوق بشر می داند واین درصورتی است که خود نقض کننده تمامی موضعات حقوق بشری است.

وی با با تأکید بر اینکه ایران اسلامی بر دفاع از تمامیت ارضی خود موشک می ازد،بیان کرد: ایران برای دفاع از خود حق دارد که دارای موشک باشد و کسی هم نمی تواند در این موضوع اظهار نظری بکند.

امام جمعه یاسوج در ادامه با تبریک سالروز تأسیس جهاد سازندگی گفت: این نهاد انقلابی در طول عمر با برکت خودخدمات زیادی را به روستائیان و مناطق محروم ارائه داد و چتر نعمت انقلاب را بر سر همه مردم ایران اسلامی گستراند.

خطیب نماز جمعه مرکز استان با تأکید بر این موضوع که مسئولان باید برای رفع مشکلات روستائیان اقدام جدی کنند، تصریح کرد:روستائیان نقش مهمی در اقتصاد جامعه دارند وباید از سوی مسئولان حمایت شوند.

وی در ادامه به مراسم نورانی اعتکاف اشاره کرد و گفت: اعتکاف یک سنت حسنه و پسندیده است.

حسینی اعتکاف را عملی برای خودسازی، تقرب الهی، تطهیر روح و روان و تزکیه نفس دانست و افزود: براساس آمارهای ارائه شده در استان امسال حدود ۱۰هزار نفر در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کرده اند که نشان از خودسازی جوانان دارد.