اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: قدرت دفاعی کشور در تمام زمینه ها باید روز به روز افزایش پیدا کند و با اتکا به امکانات داخلی و توانمندی های خود، نقشه های دشمن را بی اثر کنیم.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه اراک اظهار داشت: قدرت نرم افزاری و سخت افزاری فاعی کشور در تمام زمینه ها باید روز به روز افزایش پیدا کند و با اتکا به خود و توانمندی های خود، نقشه های دشمن را بی اثر کنیم.

وی افزود: با توجه به توطئه های مداوم دشمنان، ما باید هر روز اقتدار و هوشیاری بیشتری پیدا کنیم چرا که آنها حاضرند هر دسیسه ای طراحی کنند تا جمهوری اسلامی را تضعیف کنند و در این شرایط مهمترین اتکای ما باید به ایمان خود و امکانات خود باشد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: امروز مدعیان دروغین اسلام خواهی در منطقه همچون آل سعود از کشورهایی حمایت می کنند که در کشورهای مسلمان مشغول جنایت هستند و اقدامات و تجاوزگری های رژیم صهیونیستی را مورد تایید و چه بسا پشتیبانی قرار می دهند.

دری نجف آبادی با اشاره به هفته سلامت گفت: امروز گفته می شود یک پنجم جمعیت کشور دچار دیابت، یا بیماری هایی از جمله فشار خون و چربی خون هستند که می طلبد مردم بیشتر به رژیم غذایی خود اهمیت دهند چرا که شاخص سلامت در هر کشوری یکی از مهمترین شاخصه ها است.

وی با اشاره ایام رجب و اعتکاف و تحصیل تقوا در این ایام اظهار داشت: همه باید قدر ایام پرفیض و برکت اعتکاف را بدانیم و تلاش کنیم در این عبادت لذت آفرین، افتخار آمیز و ارزشمند حضور یابیم و امیدواریم این سه روز یک تمرین خودسازی باشد که برای تمام سال جریان پیدا کند.