اصفهان – امام جمعه موقت اصفهان گفت: یکی از خواسته‌های مردم برگزاری مناسک حج در اوج عزت است اما این روزها خبرهایی شنیده شده که نشان می‌دهد بوی ذلت از برخی مطالبات می‌آید.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام مجتبی میردامادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر اصفهان با اشاره به دیدار جمعی از دانش آموزان انجمن های اسلامی به لزوم مقابله با جنگ نرم دشمن که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در این دیدار بود اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری کنسرت های مختلف در کشور که اختلاط میان دختر و پسر را در پی دارد، نشان می دهد دشمن به دنبال تخلیه ذهن جوانان از ایمان است.

وی همچنین در خصوص سایت های ضدانقلابی در فضای مجازی نیز تصریح کرد: این سایت ها آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی را هدف گرفته اند و با همه توان به کج گویی از انقلاب اقدام کرده اند.

امام جمعه موقت اصفهان افزود: هدف دشمن گرفتن باورهای دینی از مردم است اما ما باید با تاسی به برادران و پدرانمان که در راه دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی شهید شده اند، جنگ نرم دشمن را خنثی کنیم.

وی ادامه داد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب تهدیدهای دشمن مبنی بر جنگ سخت، غلط زیادی است و جرات این کار را ندارد اما اگر هم به این کار اقدام کرد تودهنی محکمی از ملت ایران خواهد خورد.

میردامادی اظهار داشت: یکی از خواسته های مردم ما برگزاری مناسک حج در اوج عزت است اما این روزها خبرهایی شنیده می شود که نشان می دهد بوی ذلت از برخی مطالبات می آید.

وی در این رابطه خطاب به دولتمردان گفت: مگر بابت جنایات حادثه منا دولت سعودی از ما عذرخواهی کرد که اکنون شما به دنبال مذاکره در خصوص برگزاری حج رفته اید.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اینکه صدور فتوا در خصوص رفتن به حج در این شرایط به عهده مراجع است، تصریح کرد: خواسته ما برگزاری حج با عزت است.