موسسه غدیر شناسی، درپی درگذشت  آیت الله نصرالله شاه آبادی نماینده محترم مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش پرس شیعه، موسسه غدیر شناسی، درپی درگذشت  آیت الله نصرالله شاه آبادی نماینده محترم مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری و از پیشکسوتان حوزه ، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

عروج ناگهانی یکی از ارکان اصلی انقلاب، یاور حوزه و فرزند صدیق استاد امام (ره)، مظهر صبر و استقامت و مرد خستگی ناپذیر دوران های مختلف انقلاب اسلامی و حوزه ،موجب تاسف و تالم فراوان شد.

خدمات علمی ایشان در طول عمر گرانبهای خود در حوزه‌های مختلف علوم انسانی نه فقط باعث رشد و تعالی شریعت اسلامی و مذهب عالی تشیع در اقصی نقاط عالم شد، بلکه موجبات تشرف جوانانی از مشتاقان و طالبان علم به اسلام عزیز شد .

آن عالم و فقیه مجاهد در طول حیات با برکت خویش در حمایت از امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز نشر معارف اسلامی و اعتلای فرهنگ ناب اهل بیت علیهم السلام، همواره تلاش و جدیت داشتند و پیرو به حق راه پدر مرحوم خود بودند.

خداوند روح بلند آن حکیم و مرد الهی را با ارواح طیبه ائمه معصومین (ع) محشور فرماید و از درگاه احدیت صبر بر این ضایعه مولمه را برای خانواده و دوستدران ایشان مسئلت و رحمت و غفران الهی را برای آن به حق پیوسته آرزومندم.

موسسه غدیرشناسی کشور، درگذشت این عالم ربانی و گرانقدر را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری ،‌مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه، مردم شریف ، بیت ایشان، علماء، فضلا و طلاب تسلیت عرض کرده و از خداوند منان رحمت و مغفرت و علو درجات را برای آن عالم بزرگ خواستارم.

لازم به ذکر است آیت الله نصرالله شاه آبادی از چندی پیش به دنبال وخامت حالشان در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بودند.

نصرالله شاه‌آبادی، فرزند آیت‌ الله محمدعلی شاه‌آبادی استاد عرفان امام خمینی(ره)  و عموی بزرگوار سعید شاه آبادی ریاست موسسه غدیرشناسی است.