زاهدان – فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۶ عامل تیراندازی به سمت گشت پلیس راه خاش در کمتر از ۴۸ ساعت در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: در پی تیراندازی سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو مسروقه به سمت تیم گشت پلیس راه خاش در دو روز پیش و متواری شدن آنان اقدامات ویژه پلیسی آغاز شد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع شب گذشته ماموران انتظامی شهرستان خاش با پایش های میدانی و داشتن اطلاعات کافی خودرو پژو این اشرار را که دارای سابقه سرقت بوده شناسایی و در عملیاتی سه نفر از سرنشینان آن را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: ماموران در ادامه این عملیات سه نفر دیگر از اعضای این باند شرارت را در حالی که با استفاده از دو دستگاه خودرو تویوتا و پژو ۴۰۵ در محور خاش-ایرانشهر در حال تردد بودند شناسایی و دستگیر کردند.

سردار رحیمی با بیان اینکه این افراد دارای سوابق کیفری بودند، تاکید کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی کاراگاهان به تیراندازی به سمت گشت پلیس راه، راهبندی در محور خاش-ایرانشهر، تیراندازی به سمت یک باب مغازه و یک دستگاه خودرو سمند که منجر به مجروح شدن راننده آن شده بود اعتراف کردند.

وی افزود: ماموران از این افراد دو قبضه سلاح کلاش و مقادیر زیادی مهمات مربوطه را کشف کردند.