معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت:حمایت از کالای ایرانی نیازمند سرمایه گذاری است و در سایه امنیت کشور، بستر لازم برای هر نوع سرمایه گذاری فراهم است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از مهر، سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با مهر، با اشاره به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، اظهار داشت: نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری در راستای شعارهای سال های قبل است و این نشان می دهد علی رغم اینکه «فرهنگ» اساس هر کشوری است اما امروزه مباحث اقتصادی اهمیت ویژه ای دارد.

وی با اشاره به تمرکز دشمن بر تحریم های اقتصادی و جنگ اقتصادی علیه مردم ایران، تصریح کرد: دشمنان احساس می کنند جامعه ایرانی از نظر اقتصادی آسیب پذیر است، از این رو بر جنگ اقتصادی تمرکز کرده اند؛ در نتیجه ما باید با استحکام بخشی به اقتصاد کشور و توجه اقتصاد مقاومتی توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با اشاره به شعار سال های گذشته با محوریت اقتصاد، گفت: مقام معظم رهبری امسال را هم حمایت از کالای ایرانی مطرح کردند؛ اگر در داخل کشور رویکرد مسئولان و مردم حمایت و خرید از کالای ایرانی باشد، قطعاً رونق اقتصادی خواهیم داشت.

سردار جوانی با بیان اینکه پیش نیاز هر نوع فعالیت در هر حوزه ای در کشور «امنیت» است، تصریح کرد:اگر بخواهیم در هر حوزه ای فعالیت های هدفمندی داشته باشیم و نیازهای جامعه را برطرف کنیم، پیش نیاز آن امنیت است و از این امنیت بسترها را می توان فراهم کرد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه رشد علمی و رشد اقتصادی متوقف امنیت پایدار است، اظهار داشت:به اعتراف همه، امروز کشور ما از امنیت پایدار و مطلوبی برخوردار است. امنیت در ایران مردم پایه است، نیروهای مسلح مردمی هستند و نقشی که مردم در ایجاد امنیت دارند باعث شده که جمهوری اسلامی از امنیت پایدار برخوردار باشد.

سردار جوانی با بیان اینکه توان نظامی جمهوری اسلامی باعث بازدارندگی تهدیدات دشمن است، اظهار داشت: این امنیت در واقع بستر هر نوع سرمایه گذاری را فراهم کرده است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه پیش نیاز سرمایه گذاری در کشور امنیت است، تصریح کرد:حمایت از کالای ایرانی نیازمند سرمایه گذاری،کار و اشتغال است و پیش نیاز این سرمایه گذاری امنیت است که در جمهوری اسلامی این امنیت وجود دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان همواره تلاش می کنند برای جلوگیری از پیشرفت کشور در امنیت اخلال ایجاد کنند، تصریح کرد:با درایت رهبر معظم انقلاب و حضور فعالانه بخش های امنیتی، امنیت پایدار در کشور وجود دارد؛ از این حیث امنیت برای اشتغال و سرمایه گذاری هیچ مشکلی نداریم.

وی با تأکید بر اینکه مردم و دلتمردان باید برای تحقق شعار ۹۷ تلاش کنند، اظهار داشت: در صورتی که شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است محقق شود کمک شایانی به رونق اقتصادی خواهد کرد.