فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ما در نیروی زمینی امسال نیز مصرف تولید داخلی را در اولویت قرار می دهیم تا شکوفایی و رونق کالاهای ایرانی در چرخه اقتصاد بیشتر از گذشته شود.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع کارکنان و خانواده های تیپ ۷۱ ابوذر اظهار داشت: سالی را که پشت سر گذاشتیم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سال بسیار پر فراز و نشیبی بود که فرماندهی معظم کل قوا در فرمایشات نوروزی نیز به آن اشاره فرمودند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته عزیزانی در کنار ما بودند و الان خفته در خاک هستند، افزود: در این لحظه از تحویل سال جدید آنها را فراموش نکنیم به ویژه شهدای عزیزمان که امنیت امروز را ما مدیون آنها هستیم .

امیر حیدری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال تاکید کرد: حمایت از تولید ملی بسیار مهم است که معظم له امسال را به این عنوان نامگذاری فرمودند. نیروی زمینی ارتش از سال گذشته به این امر اهتمام داشته و تمام کالاهای مصرفی را از تولیدات داخل فراهم و استفاده می کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: در سال جدید نیز ما در نیروی زمینی مصرف تولید داخلی را اولویت قرار می دهیم تا شکوفایی و رونق کالاهای ایرانی در چرخه اقتصاد بیشتر از گذشته شود.