نامزد حزب دموکرات گفت: تمام قدرت خود را به کار خواهم گرفت تا ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب نشود.

به گزارش پرس شیعه به نقل از ان بی سی، برنی سندرز نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک برنامه تلویویزیونی حاضر شد و علیه دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه سخنرانی شدیدالحنی انجام داد.

در این برنامه زنده تلویزیونی نامزد حزب دموکرات به شدت در مقابل مواضع و سیاست های اعلام شده از سوی ترامپ موضع گیری کرد و سخنان نامزد جمهوری خواه را درباره مسائل مختلف محکوم کرد.

وی با بیان این که تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب نشود، افزود: صحبت های دونالد ترامپ در اکثر زمینه ها نشان از افکار نژادپرستانه وی می دهد و اعتقاد دارد رایست جمهوری ترامپ فاجعه بار خواهد بود.

سندرز که در انتخابات مقدماتی اخیر مقابل هیلاری کلینتون شکست خورد اینگونه شکست خود را ارزیابی کرده بود که افراد فقیر در رای گیری شرکت نمی کنند.

ترامپ بارها در سخنان خود دموکرات ها را افرادی نالایق برای اداره کشور و همچنین مضر برای سیاست جهانی آمریکا قلمداد کرده است. اخیراً نظرسنجی موسسه گالوپ نشان داد دونالد ترامپ در مقایسه با نامزدهای سابق حزب جمهوریخواه آمریکا، چهره ای منفی و منفور است.