فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به بازدیدهای خود از نقاط مرزی گفت: آمادگی واحدهای مرزبانی در سطح بسیار خوبی است.

به گزارش پرس شیعه؛ امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش و فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در جلسه ای مشترک راه کارهای افزایش همکاری های دو جانبه را بررسی کردند.

سردار قاسم رضایی با حضور در ستاد نیروی زمینی ارتش با امیر احمدرضا پوردستان، فرمانده نزاجا دیدار کرد.

وی در این دیدار با اشاره به اینکه روحیه بسیجی و انقلابی ارتشیان ما، وجه تمایز آنان با تمام ارتش های دنیا است؛ افزود: اعتقاد به فرهنگ عاشورا و راه امام حسین (ع) عامل بزرگ قدرت ارتش جمهوری اسلامی ایران و سایر نیروهای مسلح کشورمان است.

فرمانده مرزبانی ناجا سکانداری و هدایت نیروهای مسلح توسط یک مجتهد جامع الشرایط و در مسیر الهی را عامل تقدس خدمت در نیروهای مسلح ایران برشمرد و تصریح کرد: جوانان این مرز و بوم با تمام توان و اعتقاد راسخ از مرزهای مقدس این کشور دفاع می کنند تا امانت بزرگ شهدا را به دست امام زمان (عج) برسانند.

سردار رضایی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشریح سه راهبرد مرزبانی و اقدامات انجام شده در سال گذشته به تبیین نتایج مثبت این اقدامات در افزایش کشفیات، کاهش آسیب پذیری ها و همچنین افزایش تعاملات مرزی با کشورهای همسایه پرداخت.

امیر سرتیپ پوردستان نیز در این دیدار با اشاره به بازدیدهای خود از نقاط مرزی عنوان کرد: آمادگی واحدهای مرزبانی در سطح بسیار خوبی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش وجود روحیه بسیجی و سلحشوری را از ویژگی های بارز مرزبانان دانست و تصریح کرد: مرزبانان غیور کشور با مبارزه قاطع با قاچاقچیان نقش ویژه ای در تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری در رسیدن به اقتصاد مقاومتی دارند.

در ادامه این جلسه سردار رضایی و امیر پوردستان به بررسی راهکار های ارتقای تعاملات مشترک پرداختند.