یکی از نمایندگان وابسته به حزب الله در پارلمان لبنان به رجزخوانی رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

به گزارش شیعه پرس؛ نوار الساحلی نماینده وابسته به فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان به رجزخوانی رییس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی پاسخ داد.

وی افزود: ما به حرفهای صهیونیست‌ها وقعی نمی نهیم اما به اختصار می گویم که مقاومت همواره آماده مقابله با هر گونه حماقتی است. حزب الله قوی تر از قبل شده است.

شایان ذکر است که گادی آیزنکوت رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی پیش‌بینی کرد که این رژیم در سال ۲۰۱۸ میلادی وارد جنگ بزرگی با حزب الله لبنان خواهد شد.

وی افزود: امسال فرصت برای وقوع جنگی بزرگ با حزب الله فراهم است و این جنگ بزرگتر از آنچه است که در طول سه سال گذشته از مسؤولیت من رخ داده است و احتمالا من فرماندهی ارتش را در این جنگ که در طول دو سال پایانی خدمت من رخ می‌دهد، بر عهده بگیرم.

این مقام صهیونیست گفت: بزرگترین خطر نظامی که اسرائیل را تهدید می‌کند در جبهه شمالی یعنی از سوی ایران، سوریه و لبنان است. این جنگ در صورت وقوع، مانند قبل نخواهد بود و همه چیز که تحت اختیار حزب الله در لبنان از بیروت تا آخرین نقطه در جنوب قرار دارد، ویران خواهد شد.

وی گفت که این رژیم پیش از این هزاران هدف را در لبنان برای حمله به آن در صورت وقوع جنگ احتمالی با حزب الله مشخص کرده است.

رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود افزود: کسی در منطقه ویرانی‌هایی را که این جنگ بر جا خواهد گذاشت، فراموش نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید.....
انتقاد نبیه بری از عدم مذاکره دولت لبنان با سوریه درباره آوارگان

وی در پاسخ به سؤالی درباره امکان دخالت ایران و حمایت از حزب الله در صورت وقوع جنگ اعلام کرد: این احتمال بسیار ضعیف است.

منبع: مهر