نظامیان ارتش عراق در ادامه عملیات ضد تروریستی خود در شهر الرمادی ۱۴ عنصر تکفیری داعش را به هلاکت رسانده و شماری دیگر را به شدت زخمی کردند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از شبکه سومریه نیوز، نظامیان ارتش عراق همچنان به عملیات ضد تروریستی خود در شهر الرمادی واقع در استان الانبار ادامه می دهند.

بر اساس این گزارش، به دنبال این عملیات ارتش عراق موفق شد ۱۴ عنصر تکفیری را در شهر الرمادی به هلاکت رسانده و شماری دیگر را زخمی کند.

در همین حال، نظمیان ارتش عراق تونلی را که تروریست های تکفیری از آن به عنوان پناهگاه و نگهداری تسلیحات استفاده می کردند، کشف و تخریب کردند.

از سوی دیگر، نیروهای عراقی در شرق فلوجه موفق شدند ۳ خودرو بمب گذاری شده داعش که قصد حمله به مواضع نیروهای عراقی را داشتند، قبل از اجرای عملیات منهدم کنند.

همچنین فرمانده عملیات استان الانبار از به هلاکت رسیدن یک عامل انتحاری داعش خبر داد که قصد داشت کمربند انفجاری خود در میان نیروهای ارتش منفجر کند.

وی همچنین به خنثی سازی و انهدام چندین مین کارگذاشته در فلوجه اشاره کرد و افزود: چندین فروند موشک کاتوشا که داعش قصد به کارگیری آن علیه نیروهای عراقی را داشت نیز کشف و ضبط شد.