فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران با تدابیر و رهنمود های حضرت امام و رهبری تهدیدها را به خوبی پشت سر گذاشته و اکنون به عنوان یکی از قدرت های مهم منطقه و دنیا به شمار می رود .

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛ امیر احمد رضا پوردستان در آستانه فرا رسیدن سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت روز معلم، در جمع معلمین مجرب اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی گفت: معلمین اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش نه تنها با کلام بلکه با رفتار و اعمالشان ترویج دهنده دین در یکان ها هستند .

امیر احمد رضا پوردستان با بیان اینکه در مجموعه عقیدتی سیاسی برنامه های فرهنگی قابل ملاحظه و موثری اجرا شده است، گفت: تعهد، ولایت مداری و تدین در بستر ایمان است که کار ها را در نیروی زمینی پیش می برد و فعالین عرصه فرهنگ در عقیدتی سیاسی به خوبی به آن پرداخته اند .

وی با بیان اینکه در نیروی زمینی ارتش به امر فعالیت های آموزشی و تعلیم و تربیت به شایستگی پرداخته می شود اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش به عنوان یک نیروی انسان محور نیاز دارد که در امر آموزش و تعلیم و تربیت برنامه ریزی مدون داشته باشد. یکی از مهمترین بخش های آموزشی نیز برگزاری کلاس های دینی و معنوی ، قرآن ، نماز و بصیرت افزایی … است که نهاد مقدس عقیدتی سیاسی در سطح ارتش به ویژه نیروی زمینی به آن پرداخته و نتایج بسیار ارزشمندی را به همراه داشته است .

سرتیپ پوردستان در بخش دیگری از سخنانش به شرایط منطقه و تهدیدات احتمالی پرداخت و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از همان روزهای اول انقلاب مورد تهدید دشمنان بوده اما با تدابیر و رهنمود های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری یکی را پس از دیگری این تهدیدها را به خوبی پشت سر گذاشته و اکنون به عنوان یکی از قدرت های مهم منطقه و دنیا به شمار می رود .

وی تاکید کرد : باید از تمامی ظرفیت های موجود استفاده کرد و در مقابل هر نوع تهدید احتمالی آمادگی خود را حفظ نمائیم و در این مسیر کار معلمین و کسانی که در امر آموزش و تعلیم و تربیت نقش دارند بسیار مهم و ارزشمند است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان از تدابیر ارزشنمند رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و تلاش های رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی در اجرای فعالیت های فرهنگی در سطح ارتش و به ویژه نیروی زمینی قدردانی و تشکر کرد.

در پایان این مراسم از اساتید، معلمین نمونه و یکان هایی که در امر نماز آموزی حائز رتبه شده اند تقدیر به عمل آمد