سید عمار حکیم پیروزی اخیر نیروهای نظامی در استان کرکوک را مایه آرامش در میان هیاهوهای سیاسی عراق توصیف کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ سید عمار حکیم رییس مجلس اسلامی عراق پیروزی اخیر نیروهای نظامی در استان کرکوک و آزادسازی روستای بشیر را مایه آرامش در میان هیاهوهای سیاسی عراق توصیف کرد.

وی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: در زمانی که عرصه سیاسی عراق شاهد تنش بزرگی است و دشمنان گمان می کنند مسیر پیروزی و انتصار مختل شده است مجاهدان شجاع با آزادسازی روستای بشیر سینه ما را خنک کردند.

عمار حکیم افزود: نیروهای امنیتی، بسیج مردمی و پیشمرگه این روستا را پس از یک سال بی حرمتی از لوث داعش پاک کردند.

وی با بیان اینکه این پیروزی شعف آور ثابت کرد اراده خیر و حق قوی تر از انگیزه های شرور است خاطرنشان کرد: این پیروزی قاطعانه ثابت کرد عراق مردانی دارد که می توانند آینده ی جدیدی را در شان عراقی ها بسازند.

گفتنی است شهر بغداد پایتخت عراق روز شنبه شاهد آشوب بی سابقه ای بود که طی آن برخی معترضین به سیاست های دولت با حمله به پالمان عراق به صحن اصلی آن وارد شدند. در پی این اقدام، نیروهای امنیتی بغداد را به حالت آماده باش درآورده و را های ورودی پایتخت را بستند.

بر این اساس عملیات آزادسازی روستای بشیر نیز در روز شنبه با مجاهدت یگان های نظامی حرم امام علی، امام حسین و حضرت عباس علیهم السلام و نیروهای امنیتی و مردمی عراق با پشتیبانی هواپیماهای ائتلاف بین المللی به پیروزی رسید.