زنجان – مدیر امور فرهنگی دانشگاه زنجان گفت: ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه، سی‌و‌یکیمن دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان منطقه غرب و شمال‌ غرب کشور در استان زنجان برگزار می شود.

به گزارش پرس شیعه؛ عبد الله فرجی، ظهر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل سالن شهید شهریاری دانشگاه زنجان، با اشاره به میزبانی دانشگاه زنجان برای دو رویداد مهم دانشجویی طی روزهای آینده، افزود: سی‌ویکیمن دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان منطقه غرب و شمال غرب کشور ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: ۱۲۰ دانشجوی دختر و پسر از ۳۰ دانشگاه از استان‌های مناطق غرب و شمالغرب کشور در این دور از رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه زنجان گفت: پنج داور خواهر و برادر این دور از رقابت‌ها را داوری می‌کنند و طبق آئین‌نامه باید ۲ نفر از این داوران در سطح ملی باشند که تمهیدات لازم برای حضور داوران مهمان نیز به خوبی صورت گرفته است.

فرجی تأکید کرد: در روز اختتامیه مسابقه تفسیر سوره حجرات برای همه حاضرین برگزار می‌شود که به‌قیدقرعه به هشت نفر از برگزیدگان کمک‌هزینه سفر مشهد مقدس در نظر گرفته‌شده است.

وی به میزبانی دانشگاه زنجان برای چهاردهمین گردهمایی مدیران مسئول نشریات دانشجویی سراسر کشور اشاره کرد و گفت:‌ این برنامه از ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه در دانشگاه زنجان برگزار می شود.

فرجی تصریح کرد: در این برنامه دانشگاه زنجان برای نخستین بار میزبان بیش از ۲۰۰ مدیرمسئول نشریه دانشجویی از سراسر کشور خواهد بود و در مدت برپایی این همایش دوره‌های آموزشی مختلف مرتبط با فعالیت در حوزه نشریات به‌ویژه نشریات دانشجویی برگزار خواهد شد.