نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: یک عده در داخل نیز با زیر پاگذاشتن اعتقادات اسلامی اهداف دشمن را دنبال کرده و در دانشگا‌ه‌ها و دیگر مجامع عمومی حرف‌هایی ‌علیه اسلام و دین بر زبان می‌رانند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌ الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی ظهر امروز در جمع نیروهای عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح استان مرکزی با اشاره به فعالیت جریان‌های منحط و ضد‌اسلامی علیه اسلام ناب محمدی اظهار داشت: همه باید با همکاری یکدیگر در مقابل جریان‌های منحط و ضداسلامی بایستند و باید دانست تنها جریانی که در مقابل همه جریان‌های تند و مروج اسلام‌های جدید امروزی در شرایط جنگ نرم قرار دارد و یک‌تنه ایستادگی می‌کند جریان اسلام اصیل است.

وی افزود: ‌جریان‌های اینگونه‌ای از ابتدای انقلاب تاکنون وجود داشته‌اند و در هر زمانی با شکل و ظاهر جدیدی ظهور می‌کنند که در تعارض با مبانی اسلامی و آموزه‌های الهی است و این وظیفه بسیجیان و دلسوزان انقلاب و اسلام است که با شناسایی خط اسلام اصیل و تفکر اسلامی اسلام ناب محمدی در مقابل این جریان‌ها از جریان اسلام دفاع کنند.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: در این راستا علما و فقهای بزرگ دژهای مستحکم امت اسلامی‌اند و شما عزیزان متعلمین علی سبیل النجات هستید و باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی ادامه داد: علاوه بر این جریان‌های خارجی متاسفانه یک عده در داخل نیز با زیر پاگذاشتن اعتقادات اسلامی اهداف دشمن را دنبال کرده و در دانشگا‌ه‌ها و دیگر مجامع عمومی حرف‌هایی ‌علیه اسلام و دین بر زبان می‌رانند که تنها منجر به خرسندی و شادمانی ضدانقلاب و دشمنان اسلام ناب محمدی می‌شوند و هیچ نتیجه دیگری به دنبال ندارند.

وی خاطرنشان کرد: آگاه باشید که سرنوشت تمام این جریان‌های پلید که هدفی جز تضعیف تفکر اسلامی و دین ندارند جهنم است و دراین دوره نیز باید با بصیرت و روشنگری اهداف شوم آنها را نقش برآب کرد.

امام (ره) در برابر تحجر و خودباختگی در برابر فرهنگ منحط غربی ایستاد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به فعالیت گروهک‌ها و جریان‌های ضدانقلاب در دوران انقلاب گفت: این گروهک‌ها نه با اسلام کار داشتند و نه با دین و فقط به‌دنبال سست کردن تفکر اسلامی بودند چراکه می‌دانستند با سست شدن این اندیشه اسلامی مقاومت و انقلاب اسلامی مورد هدف نهایی قرار می‌گیرد.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی بیان داشت: با حجم زیاد این گروهک‌ها، رهبر کبیر انقلاب اسلامی با درایت و شناخت اسلامی و بصیری که داشتند در برابر جریان‌های ضداسلامی و ضدانقلابی ایستادگی کردند و پیام بیداری اسلامی انقلاب را به گوش جهانیان رساندند.

وی تصریح کرد: هنوز هم سرنخ‌هایی از عوامل ترور علما و بزرگان در دهه ۵۰ که قطعا وصل به منافقان و کشورهایی مانند انگلیس، روسیه و غیره بود و با هدف سست کردن تفکراتی همچون اندیشه‌های ناب اسلامی شهید مطهری که برگرفته از اسلام بود انجام شد، ناشناخته مانده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: امت اسلامی باید بیش از پیش بیدار باشند و با آگاهی کامل حرکت کنند چراکه اگر شناخت کافی داشته باشند در راستای تحقق اسلام ناب محمدی و آرمان‌های بلند اسلامی آن، دستاوردها و نتایج خوبی به‌دست می‌آورند.

تاریخ بازگوکننده تجربیات فراوانی است

امام جمعه اراک با اشاره به ضرورت مرور تاریخ ایران از دوره صفویه تاکنون گفت: آنچه که از گذشته تاکنون سبب شکست کشور در برابر بیگانگان شده، نبود یک همکاری سازمان‌یافته براساس اسلام اصیل است چراکه وحدت حول محور اسلام ناب محمدی همواره منجر به پیروزی و نصرت مسلمانان می‌شود.

وی افزود: بی‌شک اگر در زمان صفویه سردار کاظمی، سردار خرازی، سردار سلیمانی و دیگر عزیزان را داشتیم صفویه سقوط نمی‌کرد و کشور ایران آن‌همه امکانات را از دست نمی‌داد و این شهداء بزرگ مهمترین و اصلی ترین سرمایه های ماندگاری انقلاب اسلامی ایران هستند که به برکت خون پاک آنها و راه سرخشان امروز ایران اسلامی با اقتدار و صلابت در دنیا منشا بیداری اسلامی امت اسلام است.