جنبش معارض «الکرامه» در عربستان سعودی، در بیانیه‌ای به جهان عرب و اسلام، و ملت و دولت یمن شهادت رییس شورای عالی سیاسی یمن در جریان حملات ائتلاف متجاوز سعودی را تسلیت گفت.

به گزارش پرس شیعه؛ جنبش مردمی و معارض «الکرامه» در عربستان سعودی، با صدور بیانیه‌ای شهادت «صالح الصماد» رییس شورای عالی سیاسی یمن را به جهان عرب و اسلام، و نیز به ملت و دولت یمن و به‌ویژه «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله تسلیت گفت.

حنبش الکرامه در این بیانیه، اقدام جنایتکارانه ائتلاف سعودی به ترور صالح الصماد و دیگر جنایت‌های وحشیانه این ائتلاف متجاوز علیه یمن از جمله بمباران یک مجلس عروسی در استان حجه، را محکوم کرده و متذکر شده است که این خون‌های پاک شهدای یمنی تاج و تخت سرکشان و مزدوران را دیر یا زود فرو می‌ریزد.

این جنبش معارض آل‌سعود، افزود: «امیدواریم این ملت عربستان بر رژیمی، که فرزندان ما را به این جنگ ظالمانه می‌کشاند و برادران ما( در یمن) را به خاک و خون می‌کشد و باعث کشته، آواره و زخمی شدن هزاران تن از فرزندان یمنی می‌شود، پیروز شود. رژیم سعودی این جنایت‌ها را در خدمت به منافع و اهداف رژیم صهیونیستی، آمریکا و همپیمانانش مرتکب می‌شود.»

«الکرامه» در پایان از ملت‌های سعودی و یمنی خواست برای پایان دادن به این جنگ بیهوده و ظالمانه، همبستگی و وحدت داشته باشند.

طبق این گزارش، شورای عالی سیاسی یمن، شب گذشته در بیانیه‌‏ای اعلام کرد که صالح الصماد، پنجشنبه گذشته در حمله هوایی ائتلاف سعودی به استان الحدیده واقع در غرب یمن به شهادت رسید.

منبع: تسنیم