رییس جنبش اصلاح و وحدت لبنان خاطرنشان کرد که حجت الاسلام سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله ضامن امنیت در این کشور است.

به گزارش پرس شیعه؛ شیخ ماهر عبدالرزاق رییس جنبش اصلاح و وحدت لبنان در دیدار با یعقوب الصراف وزیر دفاع این کشور با اشاره به انتخابات آینده پارلمان لبنان تصریح کرد: انتخابات در واقع محلی برای رقابت بر سر خدمت بیشتر به لبنان است و باید مانند پلی موجب افزایش وحدت ملی که مورد نیاز همگان در همه زمان‎هاست، شود.

وی بر ضرورت حفظ ثبات و امنیت در لبنان تاکید کرد و بیان داشت: لبنان مدرسه وحدت ملی و همزیستی مسالمت آمیز و بردباری است.

رییس جنبش اصلاح و وحدت لبنان تصریح کرد: استفاده از سخنان تفرقه انگیز به مصلحت لبنان نیست بنابراین باید سخنان خود را بر پایه وحدت جامعه بنا کنیم تا ملت لبنان ضمن حفظ وحدت بتوانند با تهدیدات موجود مقابله کنند.

وی ضمن اعلام حمایت از ارتش و مراکز نظامی که از ملت لبنان در برابر هر تهدیدی دفاع می‎کنند، خاطرنشان کرد: ارتش، مراکز نظامی و جبهه مقاومت مایه افتخار ملت لبنان هستند زیرا با قدرت از امنیت و ثبات در این کشور دفاع کردند.

شیخ ماهر عبدالرزاق ادامه داد: میشل عون رییس جمهور لبنان، کرامت و عزت را به این کشور اعطا کرد و حجت الاسلام سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله و نبیه بری رییس پارلمان لبنان از بزرگان و ضامن امنیت در این کشور هستند.

وی خواستار تمسک به ارزرش‎های لبنان شد و تاکید کرد که چنین دیدارهای موجب افزایش محبت و برادری بین جریان‎های مختلف در لبنان می‎شود.