منابع رسانه ای از درگیری شدید ارتش سوریه با گروه های مسلح در شهر حلب سوریه و کشته و زخمی شدن شماری از شهروندان این شهر خبر می دهند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از العهد، درگیری ها میان گروه های مسلح و تروریست های تکفیری عضو گروه داعش در اطراف منطقه الضبعه در شرق القلمون واقع در حومه دمشق در جریان است.

بر اساس این گزارش جنگنده های ارتش سوریه ادوات و تجهیزات عناصر مسلح را در روستای العلیه و شریق جاده اثریا-خناصر واقع در حومه شرقی حماه منهدم کردند. همچنین شهر محرده در حومه شمال غربی حماه هدف حملات خمپاره ای قرار گرفت.

ارتش سوریه تجهیزات گروه تروریستی-تکفیری داعش را در شمال تدمر و اطراف میدان الشاعر در حومه شرقی حمص تخریب کرد.

گروه های مسلح مناطقی را در شهر حلب از جمله اطراف دانشگاه حلب، خیابان ادونیس و منطقه الرازی هدف قرار دادند که منجر به کشته و زخمی شدن ۱۱ نفر از ساکنان این مناطق شد.

به علاوه گروه های مسلح بیمارستان الضبیط واقع در محله استان حلب را هدف حملات خود قرار دادند که در پی آن شماری کشته و زخمی شدند.

همچنین گروه های مسلح همچنین محله الزهرا واقع در شهر حلب را هدف حملات خمپاره ای قرار دادند که به دنبال آن شماری از ساختمان ها و مراکز تخریب شدند.

از سوی دیگر ارتش سوریه حمله گروه های مسلح به حومه محله الزهرا در غرب شهر حلب را خنثی کرد و شماری از اعضاء این گروه ها را کشت و برخی دیگر را زخمی کرد.