تربیت مجتهده در سال های آینده، از اولویت های معاونت آموزش جامعه الزهرا است.

به گزارش پرس شیعه؛ معاون آموزش جامعه الزهرا در همایش بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از اساتید نمونه جامعه الزهرا” که به همت معاونت آموزش و با همکاری معاونت تربیتی فرهنگی و اداره امور اساتید این مرکز برگزار شد، طی سخنانی، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و مقام معلم، گفت: تربیت مجتهده، یکی از اهداف ما است که به امید خدا و با برنامه ریزی های دقیق به این هدف والا دست خواهیم یافت.

حجت الاسلام علیرضا حاجی زاده ادامه داد: تربیت نیروهای متخصص و بانوان مجتهده از کارهایی است که جامعه الزهرا به آن توجه ویژه دارد.

وی در ادامه با اشاره به رعایت ضرورت بی آلایش بودن اساتید، بیان کرد: ساده و بی آلایش بودن اساتید و کلاس ها در سیستم آموزشی از امتیازات مهمی است که به عنوان یک اصل باید همیشه به آن توجه شود.

حجت الاسلام حاجی زاده اضافه کرد: رابطه میان استاد و شاگرد باید رابطه ای صمیمی باشد و اساتید علاوه بر تعلیم علم، به تربیت اخلاقی طلبه نیز اهتمام ویژه ای داشته باشند.

معاون آموزش جامعه الزهرا تصریح کرد: از خداوند متعال مسئلت می کنیم توفیق خدمت به اساتید گرانقدر و خواهران طلبه را نصیب ما کند و بتوانیم در حل مشکلات این بزرگواران قدم های موثری برداریم.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده در پایان گفت: امیدوارم خداوند به قدم ها، قلم ها و کلام همه ما برکت عطا نماید.