وزیر دفاع رمز پیروزی بر رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف را وحدت همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی عنوان کرد و گفت:جمهوری اسلامی ایران تا آخر در کنار مردم فلسطین ایستاده است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در تهران به سر می‌برد عصر امروز با حضور در محل وزارت دفاع کشورمان با سردار حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران دیدار و پیرامون مسائل موردعلاقه گفتگو کرد.

سردار دهقان در این دیدار اظهار داشت: رمز پیروزی بر رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف وحدت همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی و حمایت همه جانبه و عملی آنان از آرمان مردم فلسطین است و جمهوری اسلامی ایران تا آخر در کنار مردم فلسطین ایستاده است.

وزیر دفاع گفت: یکپارچگی و انسجام جبهه مقاومت ضامن تحقق آرمان مردم فلسطین است و هرگونه اقدامی که موجب تضعیف جبهه مقاومت گردد خیانت به مردم فلسطین و مانعی در راه آزادی قدس شریف به شمار می‌آید.

وی افزود: ما اقدامات عربستان سعودی را در همین چارچوب ارزیابی می‌کنیم و معتقدیم عربستان با حمله به یمن و ایجاد تنش در روابط با همسایگان به رژیم صهیونیستی کمک می‌کنند.

وزیر دفاع با اشاره به تحولات منطقه اظهار داشت: داعش و گروه‌های تروریستی همسو با آنان مجری نقشه‌های شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه هستند که امروز با اسلام هراسی، کیان اسلام و مسلمین را هدف گرفته، مصمم به نابودی منابع، سرمایه‌ها و ظرفیت‌های جهان اسلام هستند.

سردار دهقان هدف نظام سلطه از ایجاد جنگ، آشوب و گسترش تروریسم در منطقه را حفظ امنیت رژیم صهیونیستی و به فراموشی سپردن قضیه فلسطین دانست.

وزیر دفاع کشورمان در پایان تأکید کرد: در تکمیل قدرت سخت با به‌کارگیری مؤثر از قدرت نرم می‌توان از درون و برون، رژیم جعلی و پوشالی صهیونیستی را متلاشی کرد.

در این دیدار دکتر رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز با تجلیل از نقش ممتاز جمهوری اسلامی ایران در دفاع از آرمان ملت فلسطین تاکید کرد، مقاومت ملت فلسطین زنده است و با استمرار آن شاهد پیروزی قطعی بر دشمن صهیونیستی خواهیم بود.

وی با اشاره به توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ایجاد شکاف در جبهه مقاومت گفت: هوشیاری و پایداری ملت فلسطین و حامیان آن این توطئه خطرناک را نیز خنثی خواهد کرد.

رمضان عبدالله رژیم صهیونیستی را دشمن استراتژیک جهان اسلام دانست و اظهار امیدواری کرد که همه نیرو و قوای کشورهای اسلامی برای دفع خطرات این دشمن جنایت کار بکار گرفته شود.