ساری – فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز به برکت تلاش های صورت گرفته و خون شهیدان مرزهای کشور آرام و امن است.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی شامگاه سه شنبه با حضور در محل کار استاندار مازندران نشان عالی و تندیس مرزبانی جمهوری اسلامی ایران را به ربیع فلاح استاندار مازندران اهداء کرد.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی طی سخنانی از حمایتهای استاندار مازندران تقدیر و تشکر کرد و گفت: استان سرسبز مازندران در سایه مدیریت بسیار خوب استاندار از آرامش و ثبات خوبی برخوردار است.

وی یاد و خاطره بیش از ۱۰ هزار شهید سرافراز مازندران را گرامی داشت و گفت: این استان وارث بیش از ۱۰ هزار شهید و سرمایه های معنوی و ارزشمند است و باید با حمایت و مدیریت استاندار فضای امنی در این استان حاکم باشد.

سردار رضایی مردم مازندران را مردمی مومن و وفادار به نظام و انقلاب و ولایت خواند و گفت: خوشبختانه استان مازندران استانی آرام، سرزنده و با آرامش است و در همه جای استان مردم مشغول کار و تلاشند.

وی به حضور ۷۳ درصدی مردم مازندران در انتخابات و برگزاری باشکوه انتخابات در مازندران اشاره کرد و گفت: بر اساس گزارشهایی که داریم همه از مدیریت استاندار مازندران راضی هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا درخشش ایران اسلامی را در سایه ولایت و تلاش مدیران موفق و دلسوز خواند و گفت: امروز مرزهای ما کاملا آرام و امنیت ایران در جهان بی نظیر است.

وی مجدد از حمایت و مدیریت استاندار مازندران و تعامل بسیار خوب با نیروی انتظامی استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: به نظر من بعد از مشهد مازندران بیشترین مهمان را دارد و تلاش و زحمت مسئولان موجب رضایت مردم عزیز ما شده است.

در پایان این دیدار سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا عالی ترین نشان و تندیس مرزبانی کشور را به ربیع فلاح استاندار مازندران اهداء کرد.