عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت (ع) اظهار داشت: کشورهای منطقه به جای محکوم نمودن رژیم صهیونیستی، تروریست ها و تکفیری، بر علیه محور مقاومت و حزب الله بیانیه صادر می کنند در حالی که حزب الله فخر جهان اسلام و عرب است.

به گزارش پرس شیعه؛ علی اکبر ولایتی عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت (ع) که به منظور شرکت در نشست اتحادیه جهانی علمای مقاومت، کمیته مساعی حمیده و ملاقات با برخی از مقامات در لبنان حضور دارد با «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله دیدار و در خصوص آخرین وضعیت منطقه‌ای به بحث و تبادل نظر پرداخت.

ولایتی در این دیدار که فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشت ضمن محکوم نمودن اقدامات برخی از کشورهای منطقه گفت: بسیار متاسف هستیم که برخی کشورهای منطقه به جای محکوم نمودن رژیم صهیونیستی، تروریست ها و جریانات افراطی و تکفیری، بر علیه محور مقاومت و حزب الله بیانیه صادر می کنند و این در حالی است که حزب الله فخر جهان اسلام و عرب است و علیرغم همه این توطئه ها و دشمنی ها پیروز و سربلند خواهد بود.

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی تصریح کرد:جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم مظلوم منطقه دفاع می کند و این مسیر را با قدرت و اقتدار ادامه خواهد داد.

دراین دیدار دبیرکل حزب الله نیز ضمن خوش آمد گویی در خصوص تحولات منطقه‌ای و میدانی مطالبی را مطرح نمود.