جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای ضمن محکومیت شدید حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه، اعلام کرد: بدون شک گروه های مقاومت این حملات را بدون پاسخ نگذاشته و با آن مقابله به مثل می کنند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از العهد، جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین با صدور بیانیه ای حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه را به شدت محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه این جنبش آمده است: گروه های مقاومت فلسطین در برابر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی سکوت نخواهد کرد و با این حملات مقابله به مثل می کنند.

جنبش جهاد اسلامی در بیانیه خود همچنین آورده است: هدف قرار دادن غیرنظامیان توسط رژیم صهیونیستی اقدامی غیرقابل توجیه بوده و ما با آن مقابله می کنیم.

این جنبش همچنین ضمن ابراز تأسف از شهادت یک زن ۵۰ ساله فلسطینی در جریان حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، اعلام کرد: رژیم صهیونیستی مسئول هرگونه تبعات و پیامدهای عدم التزام به آتش بس است.

گفتنی است، جنگنده های رژیم صهیونیستی شب گذشته نیز نوار غزه را بمباران کردند که بر اثر آن ۴ غیر نظامی از جمله ۳ کودک زخمی شدند. این در حالی است که یک زن ۵۰ ساله فلسطینی نیز در این حملات به شهادت رسید.

از سوی دیگر گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ خمپاره به مواضع رژیم صهیونیستی شلیک کردند.

رژیم صهیونیستی در تابستان گذشته نیز در جنگی که تحت عنوان جنگ ۵۱ روزه از آن یاد می شود، نوار غزه آماج حملات وحشیانه خود قرار داد که بر اثر آن بیش از ۲۲۰۰ فلسطینی به شهادت رسیدند و هزارن نفر دیگر زخمی شدند.