اسامه القواسمی سخنگوی جنبش فتح فلسطین ضمن محکومیت حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گفت: تل آویو از نوار غزه به عنوان ابزاری برای تحقق اهداف سیاسی خود استفاده می کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از خبرگزاری معا، «اسامه القواسمی» سخنگوی جنبش فتح فلسطین به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی در این زمینه ضمن محکومیت حملات صهیونیست ها به ساکنان فلسطینی در غزه، اظهار داشت: تل آویو از نوار غزه به عنوان ابزاری برای تحقق اهداف سیاسی خود استفاده می کند.

سخنگوی جنبش فتح فلسطین در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: هدف تل آویو به شکست کشاندن طرح فرانسه برای حل و فصل منازعات در فلسطین است؛ تل آویو قصد دارد با حملات به غزه تمامی راه ها برای برگزاری کنفرانس بین المللی صلح فلسطین را مسدود کند.

گفتنی است، جنگنده های رژیم صهیونیستی شب گذشته نیز نوار غزه را بمباران کردند که بر اثر آن ۴ غیر نظامی از جمله ۳ کودک زخمی شدند. این در حالی است که یک زن ۵۰ ساله فلسطینی نیز در این حملات به شهادت رسید.

از سوی دیگر گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ خمپاره به مواضع رژیم صهیونیستی شلیک کردند.