سامانه همراه نور – سامانه کتابخانه همراه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی – با هدف حمایت علمی و بی‌نیازسازی مبلغان از حمل کتابهای سنگین کاغذی، « توشه تبلیغ» را ویژه مبلغان معزز عرضه کرد.

به گزارش پرس شیعه، «محمد مصطفی حسینی» مدیر اجرایی کتابخانه همراه نور با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرارسیدن بهار قرآن، ماه مبارک رمضان و آغاز ایام تبلیغی مبلغان حوزوی، همراه نور ارائه بسته دیجیتالی « توشه تبلیغ » را با شصت عنوان کتاب کاربردی ویژه تبلیغ در موضوعات متنوع در دستور کار قرار داده و با عنایت پروردگار این بسته از ابتدای ماه مبارک رمضان در اختیار مبلغان و علاقه مندان قرار داده شد.

وی افزود: اعتقادات، احکام، اخلاق اسلامی، آموزه های قرآن، شیوه های جذاب سازی تبلیغ، معارف اسلامی برای جوانان، شناخت معصومین علیهم السلام، آشنایی با ویژگیهای ماه رمضان، مراقبات ماه رمضان و پاسخ به سوالات و شبهات از جمله برخی از موضوعات ارائه شده در این بسته است.

حسینی تصریح کرد: در این بسته تبلیغی – ترویجی، ۳۵ عناوین به صورت رایگان و مابقی کتابها با تخفیف ۷۷ درصدی در اختیار همه مبلغان ماه رمضان قرار داده شده است.

علاقه‌مندان به تهیه این بسته می‌توانند با نصب نرم افزار کتابخانه همراه نور در بستر موبایل (اندروید) و ویندوز به دانلود مطالعه و جستجو در این کتابها بپردازند. دسترسی به این بسته از طریق لینک زیر فراهم است.

http://noo.rs/3077y