فعالان فلسطینی اهل قدس اشغالی پویشی را در شبکه های ارتباط جمعی با هشتگ «ما گرسنه نیستیم» راه اندازی کردند تا مخالفت خود را با استفاده از غذاهای افطاری امارات اعلام کنند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، فعالان فلسطینی اهل قدس اشغالی پویشی را در شبکه های ارتباط جمعی با هشتگ «ما گرسنه نیستیم» راه اندازی کردند تا مخالفت خود را با استفاده از غذاهای افطاری امارات اعلام کنند.

فعالان فلسطینی دلیل مخالفت خود با مصرف این غذاها را رویکرد سازشکارانه امارات در قبال رژیم صهیونیستی و به ویژه مشارکت تیم دوچرخه سواری این کشور در کنار تیم دوچرخه سواری بحرین در مسابقات اخیر عنوان کردند که در ۷۰ امین سالروز اشغال فلسطین در قدس اشغالی برگزار شد.

اهالی قدس اشغالی در اعتراض به این مساله پویشی را به منظور تحریم وعده های غذایی ارسال شده از سوی امارات راه اندازی کردند و این پویش را واکنشی به مشارکت تیم دوچرخه‌سواری امارات در مسابقات به میزبانی رژیم صهیونیستی دانستند.

گفتنی است که خبرگزاری آسوشیتدپرس آمریکا اخیرا فاش کرد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ماه مارس گذشته با سفرای امارات و بحرین در واشنگتن دیدار کرده است.