اهواز – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: ۳۷۰ ناشر و موسسه قرآنی در قالب ۸۲ غرفه در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان حضور دارند.

به گزارش شیعه پرس، محمد جوروند شامگاه امروز یکشنبه در آئین گشایش دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان در موزه هنرهای  معاصر خوزستان اظهار کرد: امیدواریم امسال به میمنت ماه رمضان و بهار قرآن استقبال خوبی از طرف مردم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته استقبال غیر منتظره و شگفت انگیز از طرف مردم از نمایشگاه قرآن و عترت شد، افزود: وجود حافظان، مفسران، مبلغان و قاریان بیانگر این هست که خوزستان استانی در خدمت قرآن است.

جوروند ادامه داد: پیروزی ایران در جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس بیانگر پیوند ناگسستنی مردم با قرآن  و ارادت مردم خوزستان به قرآن و اهل بیت مثال زدنی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان یادآور شد: ۳۷۰ ناشر و موسسه قرآنی در قالب ۸۲ غرفه در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان حضور دارند.

به گزارش شیعه پرس، دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان از ۲۹  اردیبهشت ماه تا هفتم خرداد ماه به مدت ۱۰ روز از ساعت ۱۸ عصر تا ۲۳ شب میزبان علاقمندان به قرآن است.

بیشتر بخوانید.....
سمپوزیوم «اکنون، ما و شریعتی» برگزار می شود