اهواز – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: ۳۷۰ ناشر و موسسه قرآنی در قالب ۸۲ غرفه در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان حضور دارند.

به گزارش پرس شیعه، محمد جوروند شامگاه امروز یکشنبه در آئین گشایش دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان در موزه هنرهای  معاصر خوزستان اظهار کرد: امیدواریم امسال به میمنت ماه رمضان و بهار قرآن استقبال خوبی از طرف مردم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته استقبال غیر منتظره و شگفت انگیز از طرف مردم از نمایشگاه قرآن و عترت شد، افزود: وجود حافظان، مفسران، مبلغان و قاریان بیانگر این هست که خوزستان استانی در خدمت قرآن است.

جوروند ادامه داد: پیروزی ایران در جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس بیانگر پیوند ناگسستنی مردم با قرآن  و ارادت مردم خوزستان به قرآن و اهل بیت مثال زدنی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان یادآور شد: ۳۷۰ ناشر و موسسه قرآنی در قالب ۸۲ غرفه در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان حضور دارند.

به گزارش پرس شیعه، دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان از ۲۹  اردیبهشت ماه تا هفتم خرداد ماه به مدت ۱۰ روز از ساعت ۱۸ عصر تا ۲۳ شب میزبان علاقمندان به قرآن است.