ساری – امام‌ جمعه موقت ساری با اشاره به وجود مشکلات فرهنگی در جامعه تأکید کرد متولیان فرهنگی از شعار زدگی پرهیز کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام محمد قاسمی در خطبه‌ های نماز جمعه ساری بر لزوم ارانه راهکار مناسب برای رفع مشکلات فرهنگی در جامعه تأکید کرد و گفت: نباید برای حل مشکلات، شعار داده شود.

وی با گرامیداشت روز جانباز و پاسدار، امنیت و آرامش موجود در کشور را نتیجه رشادت‌های پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: سپاه در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی خوش درخشیده است.

وی دستگیری سربازان آمریکایی در خلیج‌فارس توسط نیروهای سپاه را سبب تحقیر جدی آمریکایی‌ها برشمرد و گفت: این امر به برکشت داشتن نیروهای قدرتمند بوده و قدرت سپاه اسلامی را به رخ کشیده است.

امام‌جمعه موقت ساری، در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه بابیان اینکه آمریکا همواره با ایران دشمنی کرده است گفت: در پسابرجام شاهد بدعهدی‌های آنان بوده‌ایم و دشمنی آنان با ملت ایران محرز و هویدا است.

حجت‌الاسلام قاسمی بابیان اینکه دزدی آشکار آمریکایی در غارت اموال ایران از دیگر بدعهدی‌های آنان در دوره پسابرجام است یادآور شد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی ما به مذاکره با آمریکا خوش‌بین نیستیم.

وی با عنوان اینکه با همه اقدامات ضد ایرانی که آمریکا انجام داده است، نمی‌توان به این دولت اعتماد کرد گفت: نباید به مذاکره با آن خوش‌بین باشیم.

امام‌جمعه موقت ساری، داعش را دست‌پرورده آمریکا و کشورهای استکباری برشمرد و گفت: دامن داعش امروز دامن حامیانش را گرفت و آنان با حمایت از این گروه تروریستی، مشکلات جدی برای مردم ایجاد کرده‌اند.

حجت‌الاسلام قاسمی در بخش دیگری از سخنانش، به فعالیت گشت‌های نامحسوس انتظامی اشاره و اضافه کرد: ماهیت اصلی این کار امربه‌معروف و نهی از منکر است وعده‌ای سعی می‌کنند ماهیت اصلی این کار را زیر سؤال برند.

وی با اشاره به برخی اقدامات ضد ارزشی و ضد فرهنگی یادآور شد: دل خانواده‌های شهدا و متدینان از این اقدامات به درد آمده است و نباید کارهای ارزشی را زیر سئول برد.