اهواز – امام جمعه موقت اهواز گفت: منتخبان مجلس دهم به خصوص ۱۸ نفر خوزستانی، توجه ویژه ای به تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده در خطبه های نماز جمعه امروز اهواز اظهار کرد: سپاه پاسداران امروز مانع بزرگی بر سر راه تحقق نقشه های شوم استکبار در منطقه دارد به گونه ای که بزرگترین دشمنی آمریکا این روزها با سپاه است و این از افتخارات این نیروهای انقلابی و ولایی است.

وی به در پیش بودن روز جانباز نیز اشاره کرد و گفت: این افراد عزیز که به خوبی به آنها شهیدان زنده گفته می شود، سلامت و عزت خود را برای امنیت و آرامش امروز کشور تقدیم کرده اند و باید در هر زمانی قدر آنها را دانست.

امام جمعه موقت اهواز در ادامه با اشاره به روز لغو قانون کاپیتولاسیون توسط امام خمینی (ره) عنوان کرد: این قانون ننگی بود که در سال ۱۳۴۳ توسط مجلس ملی آن زمان تصویب شد و امام نیز در این زمینه اعتراض بی سابقه ای را انجام داد.

آیت الله حسن زاده به مشخص شدن کامل ترکیب نمایندگان مجلس آینده اشاره کرد و گفت: ۱۸ نفری که به نمایندگی از مردم خوزستان به خانه ملت راه یافت اند باید در راستای تامین منافع استان و توجه به اقتصاد مقاومتی گام بردارند.

وی همچنین خطاب به منتخبان مردم خوزستان در مجلس آینده اظهار کرد: راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی تعطیل شده، پیگیری طرح بزرگ ۵۵۰ هزار هکتاری توسعه کشاورزی خوزستان، گرفتن سهم به حق خوزستان از درآمدهای نفتی، حفظ منابع آبی استان و ایجاد اشتغال به دور از آمارسازی نیاز به تعامل و صمیمت میان نمایندگان و مسئولان دارند.