کرسی‌ های دارالقرآان نفحات در اولین هفته ماه رمضان در مساجد نقاط مختلف شهر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پرس شیعه، کرسی تلاوت نفحات القرآن دوشنبه ۳۱ اردیبهشت با تلاوت مجید ملک محمدی در حسینیه فاطمه الزهرا س واقع در اتوبان شهید محلاتی، بعد از ۱۷ شهریور ۲۰ دقیقه قبل از  اذان مغرب و عشا برگزار خواهد شد.

 چهارشنبه   ۲ خرداد ماه  با تلاوت سید محسن مدنی، قاری ممتاز کشورمان در  مسجد النبی ص واقع در تهرانسر، شهرک دریا برگزار خواهد شد.

در ادامه این کرسی‌ها، محفل انس با قرآن دوشنبه ۵ خرداد ماه با تلاوت محمدحسن موحدی قاری بین‌المللی کشورمان در بیت الزهرا واقع در اتوبان شهید محلاتی، قبل از چهارراه گلوبندک برگزار خواهد شد.

همچنین سه شنبه ۷ خرداد ماه با تلاوت حاج محمود نوروزی حافظ بین‌المللی کشورمان در مسجد رحمتیه (عج) واقع در شریعتی، خیابان کمیل برگزار می‌شود.

کرسی تلاوت دیگری نیز چهارشنبه ۹ خرداد ماه با تلاوت امیرحسین حیدری، از قاریان ممتاز کشورمان از ساعت ۲۰  در حسینیه الزهرا س واقع در خیابان ۱۷ شهریور، خیابان زیبا، جنب درمانگاه ولی الله برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت۲۶۹ نفحات القرآن با تلاوت حاج احمد ابوالقاسمی و هادی موحدامین از قاریان بین المللی کشورمان چهارشنبه ۹ خرداد و همزمان با شب ولادت امام حسن مجتبی ع در مسجد الغدیر واقع در تهرانسر شهرک دریا برگزار می‌شود.

در این کرسی‌ها برگه های تدبر و تفسیر آیات میان مستمعین توزیع می‌گردد. همچنین به کودکان و نوجوانان حاضر در کرسی فقط به خاطر حضور در مسجد جوایزی اهدا می‌شود.

همچنین طرح حفظ موضوعی، ویژه جوانان و نوجوانان مساجد برگزار میگردد. بدین صورت که دفترچه‌های حفظ موضوعی بین داوطلبان توزیع میگردد و سپس بصورت هفتگی از میزان پیشرفتشان سوال میشود. سپس در پایان هرفصل به نفرات برتر کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگر تقدیم میگردد.

همچنین  پخش زنده کرسی‌ها از طریق نرم افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه نگار است که قرآن دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره مند شوند.

علاقه‌مندان برای دستیابی به تلاوت‌ها و گزارش‌های تصویری این کرسی‌های تلاوت به کانال تلگرامی نفحات‌القرآن به نشانی nafahatalquran@ مراجعه کنند. همچنین مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس گرفته و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند.