زاهدان – امام جمعه موقت زاهدان گفت: دولتمردان در رفتارشناسی استکبار هوشمندی دقیق داشته باشند تا بتوانند حرکت معکوس آنان در مسیر برجام را شناسایی کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام احمد راهداری ظهر امروز در جمع نمازگزاران زاهدانی مصلی قدس زاهدان اظهار داشت: استکبار جهانی همواره در طول تاریخ دشمنی های بی شماری را بر علیه مردم ایران انجام داده است.

وی افزود: در مسیر برجام نیز نمی توان به این قشر اعتماد کرد و باید در این راه دولتمردان با هوشیاری، آگاهی و مهم تر از همه بصیرت؛ رفتار شناسی دقیقی در رفتار استکبار داشته باشند.

امام جمعه موقت زاهدان بیان کرد: برجام شرایطی خوبی را پیش روی ایران قرار داده است اما دولتمردان خلاف جهت حرکت کردن استکبار را برای مردم ترسیم کنند، مردم نمی خواهند به بهانه توافقی عزت آنان خدشه دار شود.

حجت الاسلام راهداری گفت: بدانید برجام باید عزت و اقتدار را برای ایران به همراه بیاورد پس هیچ کوتاهی در این راه از سوی هیچ کسی پذیرفته نیست.

پاسداران حافظ انقلاب بوده اند

امام جمعه موقت زاهدان در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به فرا رسیدن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار گفت: پاسداران حافظ انقلاب بوده اند و این را در طول حیات جمهوری اسلامی ایران به بهترین شکل ثابت کرده اند.

وی اضافه کرد: پاسداران همان طور که امام فرمودند گر سپاه نبود انقلاب هم نبود، رفتار کرده اند و باید این حضور هوشمندانه و مقتدرانه را که عزت را برای ایران و ایرانی در بر داشته است قدر دانست.

حجت الاسلام راهداری افزود: سپاه در کنار همدلی با دیگر نیروی ها نظامی، امنیتی و اطلاعاتی اجازه نداده است تا دشمنان خدشه ای به جمهوری اسلامی ایران وارد کنند و باید این حضور را تقویت و آن را به بهترین شکل پاس داشت.