شهر کرد – امام جمعه موقت شهرکرد گفت: مشکلات اقتصادی کشور در پی توجه به اقتصاد مقاومتی حل می شود و باید در این مسیر تلاش کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام ابوالحسن فاطمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی کشور در پی توجه به اقتصاد مقاومتی حل می شود و باید در این مسیر تلاش کرد، اظهار داشت: دلبستن به بیگانگان مشکلات کشور را حل نمی کند و باید با تکیه بر توان داخلی در مسیر حل مشکلات گام برداریم.

وی اظهار داشت: باید از ظرفیت ها و پتانسیل و بهره گیری از جوانان کشور به دنبال توسعه و پیشرفت کشور باشیم.

امام جمعه موقت شهرکرد یادآور شد: اقتصاد مقاومتی کشور را از رکود خارج می کند و خارج شدن کشور از رکود موجب ایجاد اشتغال می شود.

حجت الاسلام ابوالحسن فاطمی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی راهگشای مشکلات جامعه در حوزه های مختلف از جمله بخش اقتصادی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کسانی در سوریه در مقابله دشمنان اسلام ایستاده اند و با آنها مقابله می کنند، اظهار داشت: این افراد، مردانی شجاع و بزرگی هستند که در راه خداگام برداشته اند.

وی بیان کرد: مدافعان حرم در برابر جاهلیت و کفر ایستاده اند.

امام جمعه موقت شهرکرد بیان کرد: دشمن از هر طریقی به دنبال ضربه زدن به کشور و نظام است.

حجت الاسلام ابوالحسن فاطمی تاکید کرد: هم اکنون دشمن با تهاجم فرهنگی به دنبال کمرنگ کردن ارزش های اسلامی در جامعه است و دشمنان به دنبال این هستند که فرهنگ های غیر اسلامی خود را در جامعه ما ترویج بدهند.

امام جمعه موقت شهرکرد بیان کرد: باید در مقابل تهاجم های فرهنگی دشمنان ایستاد و تلاش کرد ارزش های اسلامی در جامعه تقویت شود.