سیریک – امام جمعه سیریک گفت: دشمن با قاچاق مشروبات الکلی و مواد مخدر به کشور مغز جوانان ما را هدف قرار داده است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام علیرضا صفایی حایری در خطبه های نماز جمعه این هفته سیریک با اشاره به نزدیک شدن به ایام شعبانیه، سالروز ولادت امام حسین (ع) وروز پاسدار و روز میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز را تبریک گفت و اظهار داشت: یکی از وجوه مشترک پاسدار زمان امام حسین(ع) با پاسداران زمان انقلاب اسلامی ایران پاسداری از نهضت حسینی و عاشورا و انقلاب اسلامی و نبرد علیه باطل است.

وی تاکید کرد: پاسداران انقلاب اسلامی برای احیای حقیقت خواهی تلاش همه جانبه می کنند که تنها این عمل از مردانی چون امام حسین(ع) و یارانش که پاسداران هستند بر می آید.

امام جمعه سیریک ادامه داد: غیرت یکی از عناصری است که وفاداری افراد را ثابت می کند و انسان را وادار به دفاع می کند که جانبازان با دادن عضوی از اعضای بدن خود ثابت کردند که انسان هایی به تمام معنی با غیرت برای یک جامعه اسلامی هستند.

صفایی حایری اضافه کرد: برای شناخت بیشتر سپاه پاسداران روز میلاد امام حسین (ع) روز پاسدار نامگذاری شده چون رسالت این نهاد انقلابی در حرکت عاشورای حسینی است و باید در این روز این نهاد نیز به مردم معرفی و شناخته شود.

وی در ادامه با اشاره به کشف تعداد زیادی مشروبات الکلی در منطقه افزود: دشمن با قاچاق مشروبات الکلی و مواد مخدر به کشور مغز جوانان ما را هدف قرار داده است.

امام جمعه سیریک با تقدیر از زحمات دریابانی سیریک عنوان کرد: در همین چند روزگذشته توسط نیروهای دریابانی سیریک تعداد ۲۰ هزار قوطی مشروبات الکلی کشف شد.

صفایی حایری در ادامه با گرامیداشت روز صلیب سرخ و روز هلال احمر، با بیان اینکه هلال احمر در خدمت رسانی مرز ندارد، عنوان کرد: قطعا این نهاد انقلابی و جهانی آمادگی اینکه به کشورهای مظلوم چون یمن خدمت رسانی کند نیز دارد. با وجود اینکه خیلی از کشورها دم از حقوق بشر می زنند اما از خدمت رسانی این نهاد به دیگر کشورها جلوگیری می کنند.